Szanowni Państwo,

w związku z utrzymującą się sytuacją w kraju, decyzją Władz naszego Uniwersytetu, w dalszym ciągu wstrzymane zostały wszystkie wydarzenia/spotkania/imprezy w naszym Uniwersytecie.
W związku z tym, musimy odwołać zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym w miesiącu maju i czerwcu.
Planujemy rozpocząć rekrutację na nowy rok akademicki 2020/2021 we wrześniu 2020 r.
Opłata za bieżący semestr zostanie przeniesiona na pierwszy semestr w roku akademickim 2020/2021. Oznacza to, że czesne w nowym roku akademickim, dla dzieci uczęszczających w bieżącym roku i których rodzice opłacili czesne za cały bieżący rok akademicki, będzie wynosiła w przyszłym roku akademickim 2020/2021 połowę kwoty.
Ci z Państwa, którzy chcieliby uzyskać zwrot za połowę czesnego za bieżący rok akademicki proszę o bezpośredni kontakt, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy serdecznie