Szanowni Państwo,

W związku z utrzymującą się wciąż w kraju sytuacją epidemiczną, w bieżącym semestrze (zimowym) w roku akademickim 2020/2021 zawieszamy funkcjonowanie Uniwersytetu Dziecięcego. Jeśli chodzi o przyszły semestr (letni), to niezwłocznie odezwiemy się, jeśli tylko sytuacja ulegnie zmianie.
Mamy nadzieję, że już niebawem znów spotkamy się na zajęciach w Uniwersytecie Dziecięcym w murach Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Planowaliśmy zajęcia w formie on-line dla dzieci, jednak zgodnie z Zarządzeniem Rektora, w czasie pandemii działalność Uniwersytetu Dziecięcego została zawieszona.

Pozdrawiamy serdecznie i mamy ogromną nadzieję, do zobaczenia wkrótce :)

************************************************************************************************************************************************* 

Szanowni Państwo,


w związku z utrzymującą się sytuacją w kraju, decyzją Władz naszego Uniwersytetu, w dalszym ciągu wstrzymane zostały wszystkie wydarzenia/spotkania/imprezy w naszym Uniwersytecie.
W związku z tym, musimy odwołać zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym w miesiącu maju i czerwcu.
Planujemy rozpocząć rekrutację na nowy rok akademicki 2020/2021 we wrześniu 2020 r.
Opłata za bieżący semestr zostanie przeniesiona na pierwszy semestr w roku akademickim 2020/2021. Oznacza to, że czesne w nowym roku akademickim, dla dzieci uczęszczających w bieżącym roku i których rodzice opłacili czesne za cały bieżący rok akademicki, będzie wynosiła w przyszłym roku akademickim 2020/2021 połowę kwoty.
Ci z Państwa, którzy chcieliby uzyskać zwrot za połowę czesnego za bieżący rok akademicki proszę o bezpośredni kontakt, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Pozdrawiamy serdecznie


*************************************************************************************************************************************************

Szanowni Państwo,


w związku z obecną sytuacją w kraju, decyzją Władz naszego Uniwersytetu, wstrzymane zostały wszystkie wydarzenia/spotkania/imprezy w naszym Uniwersytecie, do końca kwietnia 2020 r.
W związku z tym, musimy odwołać zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym w miesiącu marcu i kwietniu.
Wstępnie planujemy zrealizować marcowe i kwietniowe zajęcia w miesiącu maj/czerwiec.
Sytuacja w kraju jest dynamiczna. W kwietniu poinformuję Państwa o dalszych ustaleniach co do terminów naszych spotkań w Uniwersytecie Dziecięcym.


Pozdrawiamy serdecznie

 Harmonogram zajęć w roku akademickim 2019/2020


5 października 2019 - godz. 10.00, uroczysta inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym, Wydział Przyrodniczy, ul. Prusa 14
19 października 2019  - Komunikacja międzygatunkowa, dr inż. Elżbieta Horoszewicz (Instytut Zootechniki i Rybactwa), Wydział Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach, ul. Prusa 14
Zajęcia odbędą się w dwóch grupach:
godz. 9.00-10.00 - 6-7 latki
godz. 10.30 - 11.30 - 8-9 i 10-12 latki razem
16 listopada 2019 - Jak to się stało, że TO powstało, czyli ciekawostki i zwyczaje z różnych krajów świata oraz historia tego, co mamy na talerzu, Ewa Barbara Okrasa - Siniarska, Pałac Ogińskich, ul. Konarskiego 2

Zajęcia odbędą się w dwóch grupach:
godz. 13.30-15.00 - 6-7 latki
godz. 15.30 - 17.00 - 8-9 i 10-12 latki razem
14 grudnia 2019 - Zabawy językowe i językiem, dr hab. Joanna Kuć, prof. uczelni, Instytut Językoznawstwa i Literaturoznawstwa, Stowarzyszenie Etyki Słowa, hala sportowa w budynku Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, przy ul. 3 Maja 54. Zajęcia odbędą się w trzech grupach:
9.00 - 10.00 - 6-7 latki

10.30 - 11.30 - 8-9 latki
12.00 - 13.00 - 10-12 latki
Prosimy aby dzieci tego dnia były ubrane na sportowo - wygodnie i miały obuwie na zmianę.
18 stycznia 2020 - Zagadki ze znakiem"AGATKI", dr Jaździk-Osmólska (Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości), Pałac Ogińskich, ul. Konarskiego 2
Zajęcia odbędą się w trzech grupach:
9.00 - 10.00 - 6-7 latki
10.30 - 11.30 - 8-9 latki
12.00 - 13.00 - 10-12 latki
1 lutego 2020 - Wyspa Wielkanocna. Wyprawa na koniec świata, mgr Marek Łasisz (archeolog i kulturoznawca), Pałac Ogińskich, ul. Konarskiego 2
Zajęcia odbędą się w dwóch grupach:
godz. 9.00-10.00 - 6-7 latki
godz. 10.30 - 11.30 - 8-9 i 10-12 latki razem
14 marca 2020 - Zdrowe odżywianie, mgr inż. Agnieszka Decyk (Instytut Nauk o Zdrowiu) - zajęcia nie odbyły się
18 kwietnia 2020 - zajęcia z ekonomii, dr Bartłomiej Suchodolski (Instytut Nauk o Polityce i Administracji) - zajęcia nie odbyły się

16 maja 2020 - zajęcia matematyczne, dr Agnieszka Prusińska (Instytut Matematyki) - zajęcia nie odbyły się
6 czerwca 2020 - zajęcia z pedagogiki, dr Beata Bocian-Waszkiewicz (Instytut Pedagogiki) - zajęcia nie odbyły się
20 czerwca 2020 - uroczyste zakończenie roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym - zajęcia nie odbyły się


Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin Uniwersytetu Dziecięcego (plik PDF)

2. Opłaty za studia (plik PDF)

3. Zarządzenie Rektora powołujące Uniwersytet Dziecięcy (plik PDF)Drodzy rodzice i opiekunowie słuchaczy Uniwersytetu Dziecięcego,

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać Państwu kilka podstawowych informacji dotyczących stosowanych przez nas procedur w celu zachowania prywatności i bezpieczeństwie Państwa danych osobowych a także na zapewnieniu możliwości realizowania wszystkich przysługujących Państwu praw, w związku z RODO.

Kto jest administratorem Państwa danych?

Administratorem danych jest Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach z siedzibą przy ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce.

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?

Państwa dane przetwarzane są przez nas w niezbędnym zakresie potrzebnym do prawidłowego świadczenia naszych usług i korzystania z nich przez Państwa.

Stosowane procedury zapewniają większe bezpieczeństwo usług, w tym wykrywania ewentualnych nadużyć. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach nie przekazuje i nie sprzedaje żadnych danych, w tym danych osobowych użytkowników, ani danych przez nich wprowadzonych innym osobom, podmiotom trzecim lub instytucjom.

Wyjątkami są sytuacje, kiedy przekazanie danych jest wymagane przepisami prawa lub decyzją organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań oraz kiedy zostanie uzyskana wyraźna zgoda podmiotu, którego dane dotyczą.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?

Dane przetwarzane są w celu wykonywania łączących nas z Państwem umów, dostępności produktów i usług Administratora w wypadku wyrażenia stosownych zgód i akceptacji Regulaminu oraz Polityki bezpieczeństwa danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jakie są Państwa prawa w stosunku do danych?

Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez Państwa zgody lub na czas wykonania łączącej nas z Państwem umowy i spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuacje oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w wypadku udzielenia zgody, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie udzielone przez Państwa dotychczas zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostają ważne. Możecie je Państwo wycofać w dowolnym momencie.

Z kim kontaktować się celu realizacji swoich praw?

Państwa zgłoszenia dotyczące Polityki bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych będzie przyjmowała koordynator Uniwersytetu Dziecięcego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz inspektor ochrony danych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Każde zgłoszenie zostanie rozpatrzone zgodnie z zasadami Polityki bezpieczeństwa danych osobowych i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.